Strona: Jak rozliczyć PIT z SKNR Assets?! / Katedra Finansów, Bankowości i Rachunkowości

Jak rozliczyć PIT z SKNR Assets?!

2018-03-19
, red.  Grzegorz Lew

W dniu 14 marca 2018 r. Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości Assets działające przy Zakładzie Finansów, Bankowości i Rachunkowości zorganizowało po raz kolejny wykład otwarty „Jak rozliczyć PIT z SKNR Assets?!”. Takie spotkania co roku cieszą się ogromną popularnością wśród studentów różnych wydziałów wielu uczelni rzeszowskich.

Prelekcję poprowadziła pani Bożena Domino obszernie dzieląc się z uczestnikami potrzebną wiedzą na temat PIT-ów krajowych i zagranicznych. Studenci Politechniki, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz WSiZ, a także wielu absolwentów tych uczelni uzyskało niezbędne informacje, jak bezbłędnie rozliczyć swój PIT.

Oprócz rozliczenia w tradycyjnej formie mogli oni przyjrzeć się zasadom rozliczenia w formie elektronicznej, dzięki czemu żadna z tych form nie sprawi z pewnością problemu żadnemu uczestnikowi wykładu.