Strona: Doktorat Agnieszki Lew / Katedra Finansów, Bankowości i Rachunkowości

Doktorat Agnieszki Lew

2018-01-20

Agnieszka Lew uzyskała w dniu 18 stycznia 2018 r. stopień doktora nauk ekonomicznych w  dyscyplinie finanse nadany przez Radę Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Temat rozprawy doktorskiej: Rola rewizji finansowej w kształtowaniu wiarygodnego obrazu sytuacji finansowej jednostki gospodarczej.

Promotorem w przewodzie doktorskim był prof. dr hab. Edward Nowak z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a recenzentami: dr hab. Ewa Wanda Maruszewska, prof. UEK (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach) oraz dr. hab. inż. Tomasz Cicirko, prof. SGH (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Gratulujemy!