Strona: Doktorat Magdaleny Bochenek - asystent w Zakładzie Finansów, Bankowości i Rachunkowości / Katedra Finansów, Bankowości i Rachunkowości

2022-09-28
, red.  Małgorzata Kustra

Uchwałą z dnia 5 maja 2022 r. Rada Naukowa Dyscypliny Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nadała mgr Magdalenie Bochenek, asystent w Zakładzie Finansów, Bankowości i Rachunkowości na Wydziale Zarządzania PRz, stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse i wyróżnienie rozprawy doktorskiej.

Temat rozprawy doktorskiej: Rachunek kosztów i zrównoważona karta wyników w podnoszeniu wartości klienta.

Promotorem w przewodzie doktorskim był dr hab. Grzegorz Lew, prof. PRz, promotorem pomocniczym dr Maria Nieplowicz z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, recenzentami: dr hab. Magdalena Kludacz-Alessandri, prof. PW - z Politechniki Warszawskiej oraz dr hab. Małgorzata Rówińska-Král’, prof. UE – z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Gratulujemy!