Strona: Katedra Finansów, Bankowości i Rachunkowości / Strona: 2

08 Lis

Wykłady otwarte w ramach Programu NZB dla studentów Wydziału

08-11-2019 r.
W dniu 7.11.2019 r. na WZ, w ramach realizowanego we współpracy ze Związkiem Banków Polskich i Biurem Informacji Kredytowej długofalowego Programu, przeprowadzone zostały wykłady otwarte.
19 Kwi

XV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dylematy i Perspektywy Współczesnej...

19-04-2018 r.
18 kwietnia 2018 r. rozpoczęła się XV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dylematy i Perspektywy Współczesnej Rachunkowości" zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS.

25 Mar

Konkurs z rachunkowości ASSETS COMPETITION

25-03-2018 r.
Nasze Studenckie Koło Naukowe ASSETS po raz kolejny organizuje konkurs wiedzy z zakresu rachunkowości. Tym razem w wydaniu ogólnopolskim.
19 Mar

Jak rozliczyć PIT z SKNR Assets?!

19-03-2018 r.
W dniu 14 marca 2018 r. Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości Assets zorganizowało po raz kolejny wykład otwarty „Jak rozliczyć PIT z SKNR Assets?!”.

20 Sty

Doktorat Agnieszki Lew

20-01-2018 r.
Agnieszka Lew uzyskała w dniu 18 stycznia 2018 r. stopień doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse nadany przez Radę Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów UE we Wrocławiu.